Styret og gruppene 2020

Styret kan kontaktes via hundeklubb(a)acoia.no

Styret Haugesund og omegn hundeklubb 2020:
(a) byttes ut med @
Leder:
Pål W. Jøsok   Mobil: 90 11 65 25, e-post: hundeklubb(a)acoia.no
Nestleder:
Trygve Brandtzæg,  Mob: 92 23 06 02, e-post: riviero(a)online.com
Sekretær:
Jorunn Vikse,    Mob: 99 34 91 00, e-post: Joruvik(a)hotmail.com
Kasserer:
Stefanie Sprong, Mob: 92 15 08 52, e-post: kasserer.haugesund(a)gmail.com
Styremedlem:
Tore Loftheim, Mob: 45 05 20 25 , e-post: tore.loftheim(a)gmail.com
Styremedlem:
Ine S. Skorpe, Mob: 934 20 103, e-post: ineskorpe(a)gmail.com
Styremedlem:
Mette Davik, Mob: 406 06 757, e-post: amd(a)mettemoren.com
Varamedlem:
Linn Svantesen, Mob: 40 08 12 16, e-post: lsvantese(a)hotmail.com
Varamedlem:
Line Amland, Mob: 980 79 715, e-post: line.vea99(a)gmail.com

Agilitygruppen:
(a) byttes ut med @.
Leder:
Anne Berit Ferstad. Mob: 91830325  e-mail: anneberit858(a)hotmail.com
Nestleder:

May Kristin Nordal. Mob: 45240195  e-mail: maykristiin(a)gmail.com 
Stevneansvarlig:
Trygve Brandtzæg,  Mob: 922 30 602,  e-post: riviero(a)online.no 
Medlem:

Tore Loftheim, Mob: 450 52 025, e-post: tore.loftheim(a)gmail.com
Medlem:
Linn Svantesen. Mob: 400 81 216,  e-mail: lsvantesen(a)hotmail.com 
Medlem:
Ine Sandhåland Skorpe. Mob: 934 20 103, e-mail: ineskorpe(a)gmail.com



Lydighetsgruppen:
(a) byttes ut med @

Leder:
Jorun Soma,    Mob: 90 56 55 17,  e-post: joruns(a)gmail.com
Medlem: 
Line Amland,    Mobil: , e-post:
Medlem: 
Mette Davik,    Mob: 40 60 67 57, e-post: amd(a)mettemoren.com
Medlem: 
Siwi Endresen,    Mob: 99 26 26 01, e-post: post(a)harmoniskhund.no
Medlem: 
Laila Severinsen,    Mob: 94 28 79 06 , e-post: dforlaila(a)gmail.com Medlem: 
Kine Merete Helle Ærlig,    Mob: 94 48 74 16 , e-post: Kine.kmha(a)gmail.com

Utstillingskomiteen:
(a) byttes ut med @.
Leder: 
May Linn Askeland, Mob: 404 80 242, e-post: may_linn6(a)hotmail.com
Medlem:
Line Amland, Mob: 980 79 715, e-post: line.vea99(a)gmail.com

Smeller-søksgruppen
(a) byttes ut med @.
Leder:
Alice Brink, Mob: 926 50 288   e-post: alice.brink14(a)gmail.com
Nestleder:
Mette Davik.  Mob: 40606757  e-mail: amd(a)mettemoren.com
Medlem:
Jorun Soma. Mob: 90 56 55 17  e-mail: joruns(a)gmail.com
Medlem:
Irene Aspen, Mob: 46972914  e-mail: Irene.Aspen(a)outlook.com

Innstillingskomitén
(a) byttes ut med @.
Leder:
Charlotte Steinstø,    Mob: 93 67 45 09, e-post: charlottesteinsto(a)hotmail.com
Medlem:
Irene Aspen, Mob: 46972914 e-mail: irene.aspen(a)ti.no
Medlem: 
May Lende, Mob: 92237095 E-mail: lendemay(a)gmail.com
Vara-medlem:
Jorunn Mæland Ronæs

Revisor
Revisor: 
Rune Knutsen
Vara-revisor: 
Solveig Halvorsen